Hakkımızda

1978 yılında mütevazi bir başlangıçla musluk üretimine adım atan şirketimiz, kalite odaklı çalışma anlayışıyla kısa sürede Türkiye’de önemli bir pazar payına ulaştı. Ürünlerimize duyulan güven ve memnuniyet sayesinde müşterilerimizin vazgeçilmez tercihi haline geldik.


İç piyasada kazandığımız deneyim ve başarıları, uluslararsı bilgi birikim, tecrübe ve modern teknolojilerle birleştirerk kalitemizi uluslararası standartlara yükselttik. Yerli ve yabancı müşterilerimize yönelik inovatif ürünler geliştirmek için Ar-Ge'ye ağırlık verdik ve sektörde yeni bir soluk getiren tasarımlarımızla adımızdan sıkça söz ettirmeye başladık.

Şirketimizin önceliği her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun çözümler sunmak, bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır. Bizzat üretimini yaptığımız banyo ve mutfak armatürleri ve banyo dolapları başta olmak üzere zemin seramikleri ve vitrifiye ürün gruplarımızda müşterilerimizin tarzlarını yansıtan, dayanıklı ve estetik ürünler geliştirmeye ve müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz.


Geçmişten aldığımız güç ve geleceğe duyduğumuz heyecanla, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya ve sürekli gelişen dünyada müşteri nezdindeki güvenilir konumumuzu korumaya kararlıyız. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte oluşturduğumuz başarı hikayemizi ilerletirken, değişen dünya koşullarına uyum sağlayarak, güvenilir ve yenilikçi bir marka olarak varlığımızı sürdürmeyi hedefliyoruz.

Bizi tercih eden her müşterimize teşekkür ederiz; sizin sayenizde ilerledik ve büyüdük. Gelecek yolculuğumuzda da yanımızda olmanızı diler, her daim güvenilir ve kaliteli ürünlerimizle hayatınıza değer katmak için çalışacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla

AYAZ Group

AyazGroup

İletişim

Telefon:
Email: ayaz@ayazarmatur.com
Website: https://ayazarmatur.com

Genel Merkez & Showroom
Cahit Zarifoğlu Cd, Masal Sok.
B Blok No:2/b
Başakşehir İstanbul
34480, Türkiye